Hallottam, hogy nagyon durva volt a délelőtti értekezlet. Mi történt bent?
Micsoda káosz volt a megbeszélésen! Gábor a leghátsó sorban telefonált. A főnök észrevette, és azonnal kiabálni kezdett. Szó szerint ordított vele mindenki előtt.
Ez komoly! Szegény srác. És mit csinált Gábor erre a reakcióra?
Asszem, először csak halkan suttogott valamit. Aztán hirtelen felállt, és durván beszólt a főnöknek. Mindenki ledöbbent, beleértve engem is.
Ne már! Ezt tényleg meg merte tenni a vezetővel?
Igen, nyíltan ellentmondott a vezetőnek. Közölte, hogy az egész projekt egy teljes baromság. Aztán a saját tökéletes beszámolójával dicsekedett.
Ez nagyon gáz. Gondolom, a kollégák nem igazán támogatták ebben.
Senki sem dicsérte meg, senki sem értett egyet vele. Tomi halkan káromkodott, és csúfolni kezdte Gábort. A főnök pedig csak némán bólintott.
És mi lett a vége ennek a hatalmas drámának?
Gábor végül beismerte a stílushibáját. Mondta, hogy ez csak egy rossz poén volt. Aztán gyorsan aláírt egy bizalmas papírt, és elköszönt.
Milyen papírt írt alá? Valami hivatalos figyelmeztetést kapott a cégtől?
Bevallom, nem tudom pontosan a részleteket. Később majd megvitatjuk ezt a srácokkal a büfében. Valamilyen írásos bírálat, illetve egy új ajánlás is szóba került.
Szerinted ki fogják rúgni ezek után? Vagy csak áthelyezik máshova?
Folyamatosan panaszkodik mindenre a korábbi interjú óta. A HR már megemlítette, hogy ajánl egy másik pozíciót neki. Ezúton is sok sikert kívánok neki máshol.