Honnan szoktál leginkább informálódni a friss hírekről?
Általában a közösségi hálózatokon keresztül szerzem az infókat. Reggel bejelentkezem, és átnézem a friss posztokat. Ritkábban olvasok már nyomtatott újságot. Te melyik honlapot nézed a leggyakrabban?
Én egy népszerű tech portált követek. És te szoktál érdekes cikkeket küldeni a barátaidnak?
Igen, egy jó cikk linkjét mindig megosztom a többiekkel. Gyakran egy rövid üzenetet is csatolok hozzájuk. Néha csak egy érdekes idézet is elég.
Mit gondolsz a rengeteg reklámról az oldalakon?
Nagyon zavar a sok hirdetés a tartalom között. Minden cég a neten hirdet manapság. Ilyenkor gyorsan a billentyűzethez nyúlok, és bezárom.
Szoktál nyilvánosan reagálni mások bejegyzéseire?
Csak ha egy ismerősöm valami fontos dolgot jelent be. Olyankor írok egy rövid hozzászólást a poszt alá. Te mit csinálsz, ha valaki konkrétan neked üzen?
Általában azonnal válaszolok privátban. Követed a hagyományos média csatornáit is?
Szoktam nézni komolyabb riportokat is a videómegosztókon. Sajnos a nyilvánosság előtt sok politikus csak sablonosan nyilatkozik. A posztjaik gyakran kapnak valami figyelemfelkeltő címkét. Én tehát inkább független forrásokból informálódom.