19 - [MK1] - Éttermi rendelés és a fogások értékelése

19 - [MK1] - Éttermi rendelés és a fogások értékelése

Episode description

Transcript (with German Translation)

Format: Conversation

Tone: Tégezni


Transcript

Hova menjünk ma délben? Ebbe az új helybe?

Próbáljuk ki ezt az új étkezdét. Egy rendes ebéd most nagyon jól esne.

Rendben. Kérsz valamilyen előételt vagy levest kezdetnek?

Egy jó csípős leves tökéletes lesz előételnek. Te mit választasz?

Én csak főételt kérek. Te mit eszel utána?

Kérek egy vastag csirkeszeletet. Köretnek rizst és sültkrumplit is eszem. Kérek még egy nagy tányér friss salátát. Remélem hamar kihozzák ezt a finom kaját.

Itt is van. Milyen lett a levesed?

Sajnos a leves egy kicsit túl sós. Nekem egy picit túl savanyú is. A csirke viszont nagyon jól néz ki.

Kérünk valami édességet a végén?

Jöhet valamilyen finom édesség a kávé mellé. Egy pite vagy palacsinta fagylalttal szuper lenne. Vagy hozhatnak egy kis tál aprósüteményt is.

Szerintem a palacsinta lesz a nyerő. Jól laktál?

Ez a kiadós étkezés igazán fantasztikus volt. Sokkal jobban jóllaktam, mint a reggeli után. Reggel csak egy egyszerű pirítóst ettem gyorsan. A mai vacsora már biztosan kimarad nekem.

Download transcript (.srt)
0:00

Hova menjünk ma délben? Ebbe az új helybe?

0:04

Próbáljuk ki ezt az új étkezdét. Egy rendes ebéd most nagyon jól esne.

1:01

Rendben. Kérsz valamilyen előételt vagy levest kezdetnek?

1:07

Egy jó csípős leves tökéletes lesz előételnek. Te mit választasz?

1:55

Én csak főételt kérek. Te mit eszel utána?

2:00

Kérek egy vastag csirkeszeletet. Köretnek rizst és sültkrumplit is eszem. Kérek még egy nagy tányér friss salátát. Remélem hamar kihozzák ezt a finom kaját.

3:51

Itt is van. Milyen lett a levesed?

3:55

Sajnos a leves egy kicsit túl sós. Nekem egy picit túl savanyú is. A csirke viszont nagyon jól néz ki.

5:12

Kérünk valami édességet a végén?

5:16

Jöhet valamilyen finom édesség a kávé mellé. Egy pite vagy palacsinta fagylalttal szuper lenne. Vagy hozhatnak egy kis tál aprósüteményt is.

7:05

Szerintem a palacsinta lesz a nyerő. Jól laktál?

7:10

Ez a kiadós étkezés igazán fantasztikus volt. Sokkal jobban jóllaktam, mint a reggeli után. Reggel csak egy egyszerű pirítóst ettem gyorsan. A mai vacsora már biztosan kimarad nekem.